Zjeżdżalnie dmuchane

Kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem super szybki ślizg... Dmuchane zjeżdżalnie, ze względu na swe ogromne rozmiary są przebojem na wielu imprezach plenerowych. Najwyższej jakości materiały, profesjonalne wykonanie i atrakcyjne wzornictwo to cechy, dzięki którym dmuchane zjeżdżalnie cieszą się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem.Zjeżdżalnia - Plac zabaw POŁYKACZ - Nowość 2018!

zjeżdzalnia dmuchana połykacz Zostać połkniętym przez Dinozaura to dopiero coś! Najpierw próba odwagi i wejście do paszczy zwierzęcia, a następnie przyjemny zjazd w dół i skoki na wielkiej poduszce! Paszcza dinozaura ciągle otwiera się i zamyka, dlatego trzeba być czujnym, aby móc doświadczyć ponownego zjazdu. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla dzieci, gabarytowo jest to jeden z większych dmuchawców, zachwyca swoim niespotykanym kształtem oraz bogatym wzornictwem. Dla dziecka będzie na pewno świetną przygodą i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Dostosowana dla młodszych i starszych pociech. To znakomita alternatywa dla zwykłych zjeżdżalni czy placów zabaw. Wymiary: wysokość: 6m, długość: 12m, szerokość: 6m
Więcej zdjęć kliknij tutaj.Zjeżdżalnia dmuchana DINOZAUR - Nowość 2018!

zjezdzalnia dmuchana dinozaur Dinozaur- tajemnica przeszłości. Zjeżdżalnia ta, podobnie jak Żyrafy, zachwyca swoją postawą, barwami, kolorystyką. Zjeżdżania Cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na jej wielkość, lecz na dwa długie ślizgi z małą skocznią w górnej partii. Urządzenie jest w pełni bezpieczne, dostosowane do dziecka, nie zawiera ostrych krawędzi i każdy ląduje na miękkim podłożu. Dodatkowo dwa osobne ślizgi powodują, że kolizje wśród zjeżdżających możemy tutaj zredukować praktycznie do 0! Wymiary: wysokość: 7,5m, długość: 11m, szerokość: 6m
Więcej zdjęć kliknij tutaj.Zjeżdżalnia dmuchana Żyrafy

zjezdzalnia dmuchana zyrafy Wysoka na ponad 7 metrów zjeżdżalnia kusi swoją grafiką. Będzie się wyróżniać na tle wszystkich urządzeń. Niezwykła kolorystyka cieszy oko wszystkich, a szczególnie najmłodszych. To nowość i hit roku 2015!. Nad bezpieczeństwem czuwa nasza doświadczona obsługa. Zjeżdżalnie są znakomitym uzupełnieniem wszelkich imprez plenerowych czy pikników rodzinnych i zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem wśród maluchów. Urządzenie jest bardzo bezpieczne. Nie zawiera ostrych krawędzi, jest dmuchane, a dzieci lądują na miękkim podłożu.Wymiary: wysokość: 7m, długość: 11m, szerokość: 6m
Więcej zdjęć kliknij tutaj.Zjeżdżalnia dmuchana Formuła 1

formułaUwielbiana przez dzieci zjeżdżalnia w kształcie formuły 1. Zjeżdżalnia wykonana na wzór auta Formuły 1. Przy obecnych sukcesach Roberta Kubica, będzie doskonałą atrakcją na każdej imprezie. Zachwyci nie tylko chłopców, ale i dziewczynki, które spędzą kilka niezapomnianych chwil na kolorowej zjeżdżalni. Urządzenie już z daleka zapowiada niesamowitą przygodę. A efekt ten potęgują sportowe motywy rodem z prawdziwych wyścigów Formuły 1! Wystarczy tylko złapać wiatr we włosy, pokonać dobrych kilka metrów sznurowanej drabinki, zachłysnąć się zapierającym dech w piersiach widokiem z góry, a potem szybki ślizg na dół.
Wymiary: wysokość: 7,5m, długość: 12m, szerokość: 6m
Więcej zdjęć kliknij tutaj.Zjeżdżalnia dmuchana Indiana

IndianaZjeżdżalnia Indiana. Zjeżdżalnia wykonana w tematyce "Dzikiego zachodu". Na szczycie zjeżdżalni Wódz indiański, a po jego bokach malowane totemy. Na bokach zjeżdżalni malowany wigwam, ognisko i znaki dymne. Zjeżdżalnia średnia, doskonała zarówno dla mniejszych, jak i troszkę starszych dziesi. Zjeżdżalnia posiada przegrodę zabezpieczającą, dzięki czemu zabawa jest w pełni bezpieczna.
Wymiary: wysokość: 6m, długość: 8,5m, szerokość: 5m
Zjeżdżalnia dmuchana Winnetou

WinnetouUrządzenie to, nazywane przez dzieci "wodospadem" jest unikatową konstrukcją na rynku polskim, w której zjazd odbywa się pod kątem 60°! Dzieci to uwielbiają! Odczucia z zabawy zbliżone są do skoku z prawdziwej kaskady, wspinaczka do góry zaś to wielkie wyzwanie dla maluchów.
Wymiary: wysokość: 6m, długość: 8m, szerokość: 5.5m


Zjeżdżalnia dmuchana Plastelina

plastelinaBardzo kolorowa, przez dzieci nazywana "zjeżdżalnią tęczową. Zjeżdżalnia Plastelina to zjeżdżalnia średnia o wysokości 6m. Idealna dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych.
Wymiary: wysokość: 6m, długość: 8m, szerokość: 5.5m
Mini Zjeżdżalnia dmuchana "Dinuś"

mini dinoMini Dino to najmniejsza zjeżdżalnia z kolekcji DINO SLIDE, dlatego doskonale nadaje się dla najmłodszych poszukiwaczy przygód. Wykonana na wzór STEGOZAURA. Dino zachęca do zabawy swoimi niesamowitymi kolorami. Najpierw trzeba się wspiąć po drabince na sam grzbiet i teraz super ślizg w dół. Ze względu na swoje wymiary Dino idealnie mieści się w budynkach, szkołach, przedszkolach itp.
Wymiary: wysokość: 2.5m, długość: 3m, szerokość: 2.5m