O FirmieJesteśmy na rynku od ponad 10 lat i w swojej ofercie posiadamy urządzenia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży m.in.:
A także: Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu szybko nawiązaliśmy stały kontakt z wieloma firmami, instytucjami, współpracujemy z przedszkolami i szkołami podstawowymi. JeĽdzimy na różne imprezy typu festyny, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne w zakładach pracy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów i uczestników imprez plenerowych mamy w swojej ofercie bogate zaplecze gastronimiczne i techniczne. W ofercie m.in. grille, rożna, frytownice, kuchnie polowe, bemary, termosy, rollbary, kącik słodkości: wata cukrowa, lody włoskie, popcorn, gofry, a także montaż profesjonalnych scen, oświetlenia i nagłośnienia.

Oprócz wynajmu urządzeń jesteśmy także zainteresowani wynajęciem terenu, placu pod nasze urządzenia podczas pikników i festynów.
Organizator w takim przypadku nie ponosi żadnych kosztów wynajmu, a kolorowe dmuchańce są duzą atrakcją na każdej imprezie i przyciagają rzesze chetnych.

Jeżeli przymierzają się Państwo do realizacji imprezy lub poszukują nietypowych urządzeń prosimy o niezwłoczny kontakt. Doradzamy i proponujemy atrakcje, które z pewnością będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY