Dmuchane atrakcje dla dzieci: zestawy

Zestaw Przedszkolaka

dmuchane atrakcjeZestaw dla najmłodszych dzieci. Idealny dla przedszkoli. Zamek do skakania oraz mini zjeżdżalnia Dino. Dodatkowo kostium chodzącej maskotki. Do wyboru jedna z 4 maskotek. Ceny wynajmu w tygodniu już od 700zł.
Wymiary placu pod atrakcje: długość - 10m, szerokość - 7mZestaw zamek dmuchany + zjeżdżalnia

Zamek i zjeżdzalnia dmuchanZestaw podstawowy na który składa się zjeżdżalnia dmuchana oraz zamek do skakania, to idealna propozycja na każdą imprezę. Atrakcja zarówno dla mniejszych jak i dla tych starszych dzieci. Zestaw będzie dużą atrakcją na festynie i pikniku. Wynajem w tygodniu już od 800zł, w weekend ceny od 1200zł.
Wymiary placu pod atrakcje: długość-14m szerokość-12m-Zestaw urodzinowy: zamek tort i zjeżdzalnia

zestaw urodzinowyZestaw atrakcji idealny na urodziny. Będzie to doskonała niespodzianka dla każdego dziecka. Dodatkowo Myszka Miki lub Kubuś Puchatek sprawią, że urodziny będą niezapomniane.
Wymiary placu: długość: 12m, szerokość: 10m
Zestaw Formuła

atrakcje dmuchaneOgromna zjeżdżalnia i zamek do skakania w kształcie samochodu Formuły 1 to idealny wybór dla wszystkich. Zjeżdżalnia swoimi gabarytami robi wielkie wrażenie. Wysokość zjeżdżalni to ponad 8m, długość ślizgu to aż 4m! Ceny wynajmu od 1000zł w tygodniu. Do tego oczywiście bajkowa chodząca maskotka gratis.


Zestaw Western

atrakcje dmuchaneFestyn, impreza a może urodziny w klimacie rodem z dzikiego zachodu? A do tego atrakcje dmuchane uwielbiane przez wszystkie dzieci? Proponujemy 6 metrową zjeżdżalnię i 18 metrowy tor przeszkód, który jest połączeniem zjeżdzalni, ścianki wspinaczkowej, tunelu z przeszkadami i zamku do skakania. To wspaniała atrakcja dla wszystkich! Nasi pracownicy w specjalnych strojach wyglądają jak prawdziwi kowboje :) Ceny wynajmu uzależnione od terminu. Od 1200zł w tygodniu. 1800zł w weekend. Gratis do zestawu kostium chodzącej maskotki.
Wymiary placy: wysokość: długość: 25m, szerokość: 10m

Zestaw Wyspa

atrakcje dmuchaneZestaw 2 urządzeń: active center western i miękka wyspa to alternatywa dla znanych już wszystkim zjeżdżalni i zamków do skakania :). Dwa duże urządzenia sprawdzą się nawet na większych imprezach. Atrakcja dla wszystkich.


Zestaw Standard Max

atrakcje dmuchaneZestaw 3 urządzeń: zjeżdzalnia dmuchana wysoka na 6 metrów, miękka wyspa i zamek do skakania to zestaw wybierany przez wielu organizatorów, lubiany przez dzieci. Sprawdzi się dla małych i starszych dzieci. Ceny wynajmu urządzeń w zestawie już od 1500zł przy wynajęciu urządzeń od poniedziałku do piątku.Zestaw Mega

atrakcje dmuchane dla dzieciMega zestaw to 5 urządzeń dmuchanych idealny na większe imprezy. Każdy znajdzie coś dla Ciebie. Maluszki ucieszą się z suchego basenu z piłeczkami i zamku do skakania. Wyzwaniem dla starszych dzieci będzie wielka zjeżdżalnia, wysoka na 8,5m, w kształcie auta formuły 1! Do tego wszystkiego zamek do skakania, ulubiony przez wszystkich 18metrowy active center i dmuchana poducha pneumatyczna - frajda szczególnie dla tych starszych. Cena zestawu uzależniona od terminu imprezy.