Zamek dmuchany

Zamki dmuchane dzięki różnorodnym kształtom i szerokiej gamie kolorystycznej, a przede wszystkim najwyższej jakości komponentom i wykorzystaniu najnowszych technologii produkcyjnych zapewniają dzieciom moc wrażeń i świetne samopoczucie, a co najważniejsze całkowite bezpieczeństwo, a dorosłym pozwalają łatwo i szybko stworzyć przyjazne place zabaw i bez problemu zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną najmłodszych.

Plac zabaw Cukiernia - Nowość!

zamek dmuchany cukierniaZwykłe zamki do skakania? Czemu nie, chodź po zobaczeniu naszej cukierni już nie będą tak atrakcyjne. Duży zamek do skakania, z dmuchanymi przeszkodami w środku oraz niespotykaną kolorystyką będzie na pewno gwarancją udanej imprezy! Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla dzieci, zachwyca swoim niespotykanym kształtem oraz bogatym wzornictwem. Dostosowana dla młodszych i starszych pociech. To znakomita alternatywa dla zwykłych, standardowych zamków. Sprawdzi się znakomicie podczas przyjęć okolicznościowych, wesel, urodzin, czy komunii. Szerokość 6 metrów, długość 5,5 metra.


Zamek dmuchany Małpki

zamek dmuchany małpkiZamek do skakania w bajkowej kolorystyce. Dmuchaniec małpki to idealna propozycja dla najmłodszych. Znakomicie sprawdzi się w przedszkolach, na urodzinach, festynach i piknikach. Szerokość 5 metrów, długość 5,5 metra.


Zamek dmuchany "Pan Gąbka"

zamek dmuchany Pan GąbkaZamek w kształcie Pana Gąbki to nowość 2013. Zamek dmuchany nawiązuje do bohatera serialu animowanego znanego przez wszystkie dzieci. SpongeBob czyli Pan Gąbka spowoduje uśmiech na twarzy każdego dziecka. Szerokość 5 metrów, długość 5 metrów.
Suchy basen z piłeczkami MIKI

suchy basen MikiSuchy basen z bajkowymi motywami Myszki Miki i Guffiego. Doskonały dla najmłodszych poszukiwaczy przygód. Dużym, atutem są niskie ścianki, możliwość wspólnej zabawy i asekuracji dzieci przez rodziców. Znakomicie się sprawdza na piknikach, festynach oraz imprezach przedszkolnych. Dla dzieci od 1 roku życia. Szerokość 3 metry, długość 3 metry.


Zamek dmuchany Formuła 1

zamek dmuchany FormulaZamek w kształcie formuły 1. Zamek do skakania wykonany na wzór auta Formuły 1. Przy obecnych sukcesach Roberta Kubica, będzie doskonałą atrakcją na każdej imprezie. Zachwyci nie tylko chłopców, ale i dziewczynki, które spędzą kilka niezapomnianych chwil na kolorowym zamku. Urządzenie już z daleka zapowiada niesamowitą przygodę. A efekt ten potęgują sportowe motywy rodem z prawdziwych wyścigów Formuły 1! Szerokość 5 metrów, długość 5,5 metra.


Zamek dmuchany Magic Castle

zamek Magic CastleKolejny magiczny zamek. Dmuchany zamek zapewni dzieciom moc wrażeń i świetne samopoczucie. To rewelacyjny sposób spędzania czasu. Szerokość 4 metry, długość 4,5 metry.

Dmuchany Tort - idealny na urodziny

magicKażdy jubileusz czy też rocznica kojarzy się zazwyczaj z wielką fetą oraz wspaniałym tortem. Zaskocz uczestników imprezy i poczęstuj ich ogromnym TORTEM, a zobaczysz ich reakcję. Któż bowiem nie chciałby wskoczyć do środka i oddać się szaleństwu. Kto wie może także coś lub ktoś z nieg wyskoczy . . .

Zamek dmuchany "Merlin"

zamek dmuchany MerlinTu można wyszaleć się do woli. Miękka podłoga, miękkie ściany, fikołki, koziołki i wszystko bezpiecznie. Szerokość 4 metry, długość 4,5 metry.